30424.
Beendet 485. Fernauktion
Notgeld aus Papier und Metall
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Kanada DN(1967) "A kanadai konföderáció századik évfordulója" brass emlékérem (32mm) + DN(1975) Kanada miniszterelnökei "Wilfrid Laurier - Ottawa Canada" brass bevonatú Zn Shell promóciós olaj zseton (32mm) T:VF, bevonat kopás
Canada ND(1967) "Centennial of Canadian Confederation" brass commemorative medallion (32mm) + ND(1975) Prime Ministers of Canada "Wilfrid Laurier - Ottawa Canada" brass plated Zn Shell promotional oil token (32mm) C:VF, plated worn