Japán Birodalom 1920-1921. "Első Népszámlálás" bronz kitüntetés mellszalagon, fa dobozában, T:AU Empire of Japan 1920-1921. "First National Census Commemorative Medal" bronze decoration, with ribbon, in wood box, C:AU
Lengyelország ~1914-1918. "A lengyel NKN szamaritánusa" bronz gomblyukjelvény (30x24mm) T:AU / Poland ~1914-1918. "NKN Samaritan of Poland" bronze buttonhole badge (30x24mm) C:AU
Mongólia 1971. "A Mongol Népköztársaság 50. évfordulója" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés T:AU Mongolia 1971. "50th anniversary of the Mongolian People's Republic" gilt and enamelled metal badge C:AU
Nagy-Britannia 1935. "V. György és Mária ezüstlakodalma" aranyozott fém emlékérem mellszalagon (26,5mm) T:AU sérült szalag Great Britain 1935. "Silver Wedding of George V and Mary" gold plated metal commemorative medallion on ribbon (26,5mm) C:AU damaged ribbon
NDK 1963. "Festspiele der Arbeiter und Bauerjugend (Munkás-Paraszt Ifjúsági Fesztivál) - Schwerin" festett bronz jelvény eredeti dísztokban T:XF GDR 1963. "Festspiele der Arbeiter und Bauerjugend (Youth Festival of Workers and Peasants) - Schwerin" painted bronze badge in original case C:XF
Német Harmadik Birodalom 1936. "1936. Május 1" Al jelvény, hátoldalon "Schantz & Epperlein Altenhammer Obpf." Szign.: RK (35mm) T:VG lyuk, ü., tű hiányzik German Third Recih 1936. "1 Mai 1936" Al badge, with "Schantz & Epperlein Altenhammer Obpf." maker's mark on back. Sign.: RK (35mm) C:VG hole, ding, pin missing
Német Harmadik Birodalom "Nemzetközi Kézműves Kiállítás Berlin 1938." zománcozott fém jelvény, eredeti szalagjával! T:AU minimális zománchiba German Third Reich 1938. "Internationale Handwerks Ausstellung Berlin" enamelled metal badge with original ribbon! T:AU tiny enamel error