https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 229

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1980. "Vörös Csillag Érdemrend" kitüntetés szalagsávja miniatűrrel T:AU Hungary 1980. "Order of The Red Star" decoration's miniature and thin ribbon C:AU NMK 611.
1
33864.

1980. "Vörös Csillag Érdemrend" kitüntetés szalagsávja miniatűrrel T:AU Hungary 1980. "Order of The Red Star" decoration's miniature and thin ribbon C:AU NMK 611.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1985. "A Munka Érdemrend arany fokozata" aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti "ragadós" műbőr tokban T:AU NMK 599
1
33865.

1985. "A Munka Érdemrend arany fokozata" aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti "ragadós" műbőr tokban T:AU NMK 599

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:1 NMK 601.
1
33866.

1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:1 NMK 601.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1985. "150 éves a magyar hajóépítés" bronz jelvény (44x31mm) T:XF
1
33867.

1985. "150 éves a magyar hajóépítés" bronz jelvény (44x31mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1991. "Magyar Köztársasági Ezüst Érdemkereszt, polgári tagozat" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, szalagsávval T:UNC Hungary 1991. "Silver Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade" silver plated bronze decoration with ribbon, in original case with service ribbon C:UNC NMK 745.
1
33868.

1991. "Magyar Köztársasági Ezüst Érdemkereszt, polgári tagozat" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, szalagsávval T:UNC
Hungary 1991. "Silver Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade" silver plated bronze decoration with ribbon, in original case with service ribbon C:UNC
NMK 745.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1992. "A Köz Szolgálatáért Érdemjel ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés, mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 Hungary 1992. "Medal for Public Service, Silver Grade" silver plated, enamelled bronze decoration with ribbon and service ribbon with miniature in original case C:UNC NMK.: 775.
1
33869.

1992. "A Köz Szolgálatáért Érdemjel ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés, mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1 Hungary 1992. "Medal for Public Service, Silver Grade" silver plated, enamelled bronze decoration with ribbon and service ribbon with miniature in original case C:UNC NMK.: 775.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
EUR
,
143,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~2000. "Mindent a hazáért - Corvin-köz - 1956" zománcozott fém kitüntetés nyakszalagon, eredeti tokban, hátoldalon névre szóló gravírozással és sorszámmal (56x40mm) T:AU
1
33870.

~2000. "Mindent a hazáért - Corvin-köz - 1956" zománcozott fém kitüntetés nyakszalagon, eredeti tokban, hátoldalon névre szóló gravírozással és sorszámmal (56x40mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~2000. "Pongrátz Gergely Érdemérem - A Corvinköz főparancsnoka emlékére / Gloria Victis" aranyozott kitüntetés, mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:AU
1
33871.

~2000. "Pongrátz Gergely Érdemérem - A Corvinköz főparancsnoka emlékére / Gloria Victis" aranyozott kitüntetés, mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
9
 
2001. "A Köz Szolgálatáért Érdemjel arany fokozata" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:UNC,AU Hungary 2001. "Medal for Public Service, Golden Grade" gilt, enamelled bronze decoration with ribbon, with miniature badge C:UNC,AU NMK.: 774.
1
33872.

2001. "A Köz Szolgálatáért Érdemjel arany fokozata" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:UNC,AU Hungary 2001. "Medal for Public Service, Golden Grade" gilt, enamelled bronze decoration with ribbon, with miniature badge C:UNC,AU NMK.: 774.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
2001. "A Köz Szolgálatáért Érdemjel bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:UNC,AU Hungary 2001. "Medal for Public Service, Bronze Grade" enamelled bronze decoration with ribbon C:UNC,AU NMK.: 776.
1
33873.

2001. "A Köz Szolgálatáért Érdemjel bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:UNC,AU Hungary 2001. "Medal for Public Service, Bronze Grade" enamelled bronze decoration with ribbon C:UNC,AU NMK.: 776.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
2001. "Szemere Bertalan Érdemjel" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:UNC,AU Hungary 2001. "Bertalan Szemere Badge of Honour" gilt, enamelled bronze decoration with ribbon C:UNC,AU
1
33874.

2001. "Szemere Bertalan Érdemjel" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:UNC,AU Hungary 2001. "Bertalan Szemere Badge of Honour" gilt, enamelled bronze decoration with ribbon C:UNC,AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
2009. "1969-2009 MÉE" ezüstözött kitűző (20mm) T:AU
1
33875.

2009. "1969-2009 MÉE" ezüstözött kitűző (20mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse