12382.
Beendet 485. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Arany János büszt. cca 19. sz. vége, Bécs, gipsz, jelzett, sérült, ragasztott, m: 15 cm