17526.
Beendet 485. Fernauktion
Plakat
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
1985 A XX. század képzőművészete magyar magángyűjteményekben - rosa, rosa, neurosa..., Vörösváry Ákos újabb kísérlete a Budapest Kiállítóteremben, plakát, ofszet, papír, apró felületi és lapszéli sérülésekkel, 66x47 cm