1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Magyar Arion 2. Vegyeskarú énekek gyűjteménye iskolai használatra. Alt. [Szólam kiadás.] Szerk. Dr. Harrach József. Bp., én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai-ny.), 4+112 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal.