1930-1936 Szeged, ifj. Billa (?) János kézzel írt kottafüzete, 100 beí... https://www.darabanth.com/de/485-Fernauktion/485.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Musik-Noten-Instrumenten~2000027/1930-1936-Szeged-ifj-Billa-Janos-kezzel-irt-kottafuzete-100-beirt-oldal-kozte-egyhazi~II3321143
3321143
17051
485
Music, Musical notes, Instruments
Beschreibung: 1930-1936 Szeged, ifj. Billa (?) János kézzel írt kottafüzete, 100 beírt oldal, közte egyházi ének, szerelmes dalok, csárdások, stb. Sérült félvászon-kötésben.
: bt