10907.
Beendet 485. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,81 EUR, 34,38 USD
Tölgyes (?) jelzéssel, XX. sz. eleje: Faluvége. Olaj, vászon. Javított. 37,5x58 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.