10859.
Beendet 485. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 500 HUF
17,62 EUR, 20,31 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második fele: Lány virággal. Tus, papír. Üvegezett fakeretben, 27,5×15 cm