10839.
Beendet 485. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Teplitz-Schönau (Teplice, Csehország). Színezett rézkarc, papír, üvegezett fakeretben, hátoldalán 1942-es felirattal, 9x13 cm