10885.
Beendet 485. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Szatmárnémeti, Pannónia-Szálloda. Nyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 13,5x19,5 cm.