10865.
Beendet 485. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kürtfaragó. Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. Lapon néhány apró folttal. 29,5x20,5 cm