11024.
Beendet 485. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Olvashatatlan (Ladányi?) jelzéssel: Téli részlet. Olaj, vászon, faroston. Üvegezett fakeretben, 32x43 cm