Olvashatatlan (L. Tamás?) jelzéssel: Alakok. Olaj, vászon, farostra ka... https://www.darabanth.com/de/485-Fernauktion/485.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~2/Olvashatatlan-L-Tamas-jelzessel-Alakok-Olaj-vaszon-farostra-kasirozva-78x53-5cm-A~II3317283
3317283
10862
485
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan (L. Tamás?) jelzéssel: Alakok. Olaj, vászon, farostra kasÃrozva. 78x53,5cm. A hátoldalán Lossonczy Tamás utólagos felirattal. Keret hátoldalán Budapest Hilton cÃmkével és fém táblával.
: nagy_andras