Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
12 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Lány. Olaj, vászon, kartonon, hátoldalán ceruza tanulmányrajzokkal és Erdélyi Emil budapesti művészellátó 1930-35 körüli bélyegzésével, 27×36,5 cm