11037.
Beendet 485. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Faluvége libákkal. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 35x50 cm