Szász Károly István (1909-1979): Fejek. Tus, papír. Jelzett. 21x14 cm ... https://www.darabanth.com/de/485-Fernauktion/485.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Szasz-Karoly-Istvan-1909-1979-Fejek-Tus-papir-Jelzett-21x14-cm-Uvegezett-keretben~II3315257
3315257
10660
485
Beschreibung: Szász Károly István (1909-1979): Fejek. Tus, papír. Jelzett. 21x14 cm Üvegezett keretben
: nk