3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Legány Zoltán (1911-1993): Lillafüred, 1969. Akvarell, ceruza, papÃr, jelzett, kartonra kasÃrozva. FeltehetÅ‘en kiállÃtva: Magyar ÉpÃtÅ‘művészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállÃtás, 1989. 23,5×33 cm