Kótai Tamás (1959-): Váci diadalív, 1992. Ofszet litográfia, papír, je... https://www.darabanth.com/de/485-Fernauktion/485.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Kotai-Tamas-1959-Vaci-diadaliv-1992-Ofszet-litografia-papir-jelzett-szamozott-40200-~II3261166
3261166
10394
485
Rufpreis:
2 000 HUF 5,42 EUR , 6,25 USD
Beschreibung: Kótai Tamás (1959-): Váci diadalív, 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 41,5x27,5 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely)
.
: nk