Beregi Vilmos (?-1970): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, L... https://www.darabanth.com/de/485-Fernauktion/485.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Beregi-Vilmos-1970-Hazafele-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-Lap-sarkan-folt-18x23-cm~II3271422
3271422
10163
485
Beschreibung:
Beregi Vilmos (?-1970): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, Lap sarkán folt 18x23 cm
: nk