Barta Mária (1897-1969): Imádás. Kollázs, akvarell, papír. jelzés nélk... https://www.darabanth.com/de/485-Fernauktion/485.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Barta-Maria-1897-1969-Imadas-Kollazs-akvarell-papir-jelzes-nelkul-uvegezett-keretben-20x16~II3315277
3315277
10127
485
24000
Beschreibung:
Barta Mária (1897-1969): Imádás. Kollázs, akvarell, papír. jelzés nélkül, üvegezett keretben 20x16 cm
: nk