10069. Beendet 485. Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Almásy Aladár (1946-): Galambetető kisleány. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (21/100), lapon apró törésnyomokkal, egészen apró foltokkal, 39×29,5 cm , üvegezett keretben,
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk