Foto

Zahl der Lose: 426

cca 1870 Fiú vagy fiatal férfi portréja, ujjain több gyűrűvel, keményhátú fotó Rautek Vilmos selmecbányai (W. Rautek/Schemnitz) műterméből, 10,5x6,5 cm
16310.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1870-80 össz. 2 db férfi portré, keményhátú fotók Josef Pokorny pesti és Koller Károly tanár budapesti műtermeiből, részben kopott, 10x6,5 cm körüli méretben
16311.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1870-80 össz. 2 db hölgy portré, keményhátú fotók Klösz György budapesti és Szerdahelyi budai műtermeiből, részben kopott, 10x6,5 cm körüli méretben
16312.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1880 Férfi kötényben (hentes vagy mészáros portréja?), keményhátú fotók Halász Anna budapesti műterméből, sérült, 11x6,5 cm
16313.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1870 össz. 4 db lány portré, keményhátú fotók, jelzés nélkül, egyik hátoldalán nevesített (Sohár Erzsébet?), 10,5x6 cm
16314.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1865-70 Hölgy és fiatal férfi portréja, 2 db keményhátú fotó Alkér Ede budavári műterméből, hölgy portré teteje körbevágva, 10x6,5 cm
16315.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1865-70 Hölgy és házaspár portréja, 2 db keményhátú fotó Kohaut József és Prager J budai műtermeiből, kopott, kissé foltos, Kohaut kisebb sérüléssel, 10,5x6 cm
16316.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1870-85 Hölgyek és férfi portréja, 3 db keményhátú fotó Doctor és Kozmata pesti, Kozmata és Társa pesti valamint Kozmata Ferenc budapesti műterméből, egyik alján nevesített (Wessely), 10,5x6 cm
16317.

Rufpreis:
4 000 HUF

1860-70 Férfi portrék, 4 db keményhátú fotó, jelzés nélkül (feltehetően magyar műtermekből), egyik kissé foltos, részben kopott, 10,5x6 cm körüli méretekben
16318.

Rufpreis:
5 000 HUF

1860-70 Férfi portré, keményhátú fotó Josef Seydenberg galgóci műterméből, hátoldalán tollal jelzett, 10x6 cm
16319.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1880-1900 Fiatal hölgy és pap portréja, 2 db keményhátú miskolci műtermekből (Szinay és Társa valamit Stern Soma), 10x6 cm
16320.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1880-1890 Fiatal hölgy és férfi portréja, 2 db keményhátú fotó Stern M. valamint Stern M. és Fia trencséni & teplici műtermeiből, kissé foltos, 11x6,5 cm
16321.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF