cca 1870 Fiú vagy fiatal férfi portréja, ujjain több gyűrűvel, keményhátú fotó Rautek Vilmos selmecbányai (W. Rautek/Schemnitz) műterméből, 10,5x6,5 cm
cca 1870-80 össz. 2 db férfi portré, keményhátú fotók Josef Pokorny pesti és Koller Károly tanár budapesti műtermeiből, részben kopott, 10x6,5 cm körüli méretben
cca 1870-80 össz. 2 db hölgy portré, keményhátú fotók Klösz György budapesti és Szerdahelyi budai műtermeiből, részben kopott, 10x6,5 cm körüli méretben
cca 1865-70 Hölgy és házaspár portréja, 2 db keményhátú fotó Kohaut József és Prager J budai műtermeiből, kopott, kissé foltos, Kohaut kisebb sérüléssel, 10,5x6 cm
cca 1870-85 Hölgyek és férfi portréja, 3 db keményhátú fotó Doctor és Kozmata pesti, Kozmata és Társa pesti valamint Kozmata Ferenc budapesti műterméből, egyik alján nevesített (Wessely), 10,5x6 cm
1860-70 Férfi portrék, 4 db keményhátú fotó, jelzés nélkül (feltehetően magyar műtermekből), egyik kissé foltos, részben kopott, 10,5x6 cm körüli méretekben
cca 1880-1890 Fiatal hölgy és férfi portréja, 2 db keményhátú fotó Stern M. valamint Stern M. és Fia trencséni & teplici műtermeiből, kissé foltos, 11x6,5 cm