Foto Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3319909
16290
485
Photo
cca 1860 Férfi portrék, 2 db keményhátú fotó Strelisky Lipót pesti műterméből, kissé foltos és kopott, 10x6 cm körüli méretekben
3320400
16291
485
Photo
cca 1880 Fiatal hölgy portréja, keményhátú fotó Ferdinand Wittmann komáromi műterméből, 10,5×6,5 cm 3320396
16292
485
Photo
cca 1880 Fiatal hölgy portréja, keményhátú fotó Havelka & W. Hess temesvári műterméből, vágott karton, 10,5×6,5 cm 3320408
16293
485
Photo
1933 Siófok, fürdőruhás nő könyvvel a kezében, fotó, 8,5×5,5 cm
3320438
16294
485
Photo
cca 1920 Nagyszeben, férfiak csoportképe, 2 db fotólap, 9×13 cm
3320433
16295
485
Photo
cca 1930 Falusi széken ülő kisgyerek, fotólap Kulcsár Bálint gyóni műterméből, felületén törésnyom, 13×9 cm 3320410
16296
485
Photo
cca 1900 Fiatal lány virággal, keményhátú fotó Kossak József temesvári műterméből, 15×8 cm
3320648
16297
485
Photo
cca 1870 Három kislány portréja, keményhátú fotó Szabó István műterméből (Tolna megye?), hátoldalán pecséttel jelzett, apró sérüléssel, 10,5x6,5 cm 3320721
16298
485
Photo
cca 1880 Fiú portréja, keményhátú fotó Christ Anna budapesti műterméből, 10,5x6,5 cm
3320320
16301
485
Photo
cca 1920-1930 Baushaus lakásbelső, 4 db fotó, 9×11 cm 3319912
16308
485
Photo
cca 1880 Apáca és pap portréja, 2 db keményhátú fotó Lovich budapesti műterméből (pap) és jelzés nélkül (apáca), apáca portré hátoldalán korabeli német ny. felirattal (nehezen olvasható névvel és "Frohsdorf" felirattal), pap portré kartonja bal alsó sarkában sérült, 11x7 cm körüli méretben
3319867
16309
485
Photo
cca 1860-70 össz. 4 db hölgy és lány portré, keményhátú fotók pesti (Simonyi, Borsos József, Csonka S.) és bécsi (Woschnak M.) műtermekből, részben kopott, 10x6 cm körüli méretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF