Foto

Zahl der Lose: 426

cca 1860 Férfi portrék, 2 db keményhátú fotó Strelisky Lipót pesti műterméből, kissé foltos és kopott, 10x6 cm körüli méretekben
16290.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1880 Fiatal hölgy portréja, keményhátú fotó Ferdinand Wittmann komáromi műterméből, 10,5×6,5 cm
16291.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1880 Fiatal hölgy portréja, keményhátú fotó Havelka & W. Hess temesvári műterméből, vágott karton, 10,5×6,5 cm
16292.

Rufpreis:
4 000 HUF

1933 Siófok, fürdőruhás nő könyvvel a kezében, fotó, 8,5×5,5 cm
16293.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920 Nagyszeben, férfiak csoportképe, 2 db fotólap, 9×13 cm
16294.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930 Falusi széken ülő kisgyerek, fotólap Kulcsár Bálint gyóni műterméből, felületén törésnyom, 13×9 cm
16295.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Fiatal lány virággal, keményhátú fotó Kossak József temesvári műterméből, 15×8 cm
16296.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1870 Három kislány portréja, keményhátú fotó Szabó István műterméből (Tolna megye?), hátoldalán pecséttel jelzett, apró sérüléssel, 10,5x6,5 cm
16297.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1880 Fiú portréja, keményhátú fotó Christ Anna budapesti műterméből, 10,5x6,5 cm
16298.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1920-1930 Baushaus lakásbelső, 4 db fotó, 9×11 cm
16301.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1880 Apáca és pap portréja, 2 db keményhátú fotó Lovich budapesti műterméből (pap) és jelzés nélkül (apáca), apáca portré hátoldalán korabeli német ny. felirattal (nehezen olvasható névvel és "Frohsdorf" felirattal), pap portré kartonja bal alsó sarkában sérült, 11x7 cm körüli méretben
16308.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1860-70 össz. 4 db hölgy és lány portré, keményhátú fotók pesti (Simonyi, Borsos József, Csonka S.) és bécsi (Woschnak M.) műtermekből, részben kopott, 10x6 cm körüli méretben
16309.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF