20434.
Beendet 485. Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Platon Sophistája. (Görögül és magyarul.) Ford., bev., jegyyzetekkel s philosophiai műszótárral ellátta: Simon József Sándor. Bp., 1908, Franklin, 224 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal.