20476.
Beendet 485. Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Biederlack József: A társadalmi kérdés mibenléte és megoldása. Az ötödik kiadás után németből magyarra fordítva kiadja Dr. Kiss János egyetemi tanár. Szeged, 1903, Dr. Kiss János. 288 p. Kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel, foltos borítóval, ceruzás jelölésekkel, néhány lap széle kissé foltos.