Kállay Miklós: A pápa és a Vatikán. Bp., 1935, Cserépfalvi. Gazdag kép... https://www.darabanth.com/de/485-Fernauktion/485.0/Bucher/Bucher-Religion~1500124/Kallay-Miklos-A-papa-es-a-Vatikan-Bp-1935-Cserepfalvi-Gazdag-kepanyaggal-illusztralt-Kiadoi~II3318118
3318118
20714
485
Books: Religion
Beschreibung: Kállay Miklós: A pápa és a Vatikán. Bp., 1935, Cserépfalvi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval.
: nk