Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 41

20224.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fehér Béla - Gálffy Zsuzsanna: Kakastaréj. Írások a magyar konyháról. Culinaria Hungarica. Bp., 2002, Kortárs. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20225.

Rufpreis:
5 000 HUF

20226.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Dr. Krébecz Jenő: Gombaatlasz. Kétszáz közép-európai nagygomba. Bp., 1988, Pallas. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
20227.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rosenberg László: A diétás beteg szakácskönyve. Változatos étrendek. I. köt.: A gyomor-, a bélbetegségek és az epekő diétái. Dr. Hetényi Géza előszavával. Bp., é.n., Novák Rudolf és Társa. Kiadói papírkötés, a hátsó borító sérült.
20228.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hölbling, Ludwig: Die Rillensaat der Körnerfrüchte mittelst der Rillen- (Scheiben-) Walze in 3,4,5, 6 zölliger Reihen-Entfernung [...] Wien, 1855, szerzői kiadás, 29+(1) p.+ 1 (kihajtható) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzőkkel, felvágatlan példány.
20229.

Rufpreis:
2 400 HUF

Z. Tábori Piroska: Készüljünk a télre. Időszerű tanácsok a magyar háziasszony számára. Összeállította: - -. Bp.,(1940),Singer és Wolfner, 3-99+1 p. Átkötött egészvászon-kötés.
20230.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Venesz József: Ételkészítés a vendéglátóiparban. Bp., 1968, Közgazdasági és Jogi. Kiadói nyl-kötés, foltos borítóval, foltos lapokkal.
20231.

Rufpreis:
2 800 HUF

[Angol nyelvű mezőgazdasági kolligátum] U. S. Department of Agriculture - Farmers' Bulletin No. 201-225. [Egy kötetben.] Washington, 1904, Government Printing Office. Egészvászon-kötésben, kissé deformált borítóval és gerinccel, néhány sérült, kijáró lappal, ázásnyomokkal, intézményi bélyegzőkkel.
20232.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rosenberg László: A diétás beteg szakácskönyve. Változatos étrendek. V. köt.: A lázas betegségek, bőrbetegségek és a terhesség diétái, aggkori diéta. Dr. Hetényi Géza előszavával. Bp., é.n., Novák Rudolf és Társa. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
20233.

Rufpreis:
2 000 HUF

Czapáry Bertalan: Virágtenyésztés I. rész: Lakásunk virágai. Köztelek Olcsó Könyvtára VI. évf. 3-4. füzet. Bp., 1914, Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata (Pátria-ny.), 118+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, hiányos gerinccel, a tűzéstől különvált elülső borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
20234.

Rufpreis:
1 400 HUF

Csepregi Pál: A szőlő metszése. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
20235.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF