Gábor János - Jakabfalvy Zoltán - Süveges László - Szécsey István: Ganz vállalatok vasútijármű-gyártása az 1980-as évektől napjainkig. Railway Vehicle Manufacturing From the 1980-s Up to Day. Bp., 2018, Indóház Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Gerald Rotter: Lokomotiven und Eisenbahnen. Illustriert von Werner Schicke und Ernst Scholz. Plochingen, 1968, Herba-Verlag. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal, közte beragasztott gyűjtőképekkel. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, szétváló fűzéssel, a lapok többsége kijár.
Vasútmodellezés. A Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesületének szakmai füzetei. 1-3., 5-7. füzetek. (6 db). Petrik Ottó: Egyszerű elektromos kapcsolások Piko szerkezeti elemekkel.; Zobory István: Modellvasúti pályák tervezése. (Pályageometria).; stb. Bp., 1969-1972, Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban.
Szathmári Károly: A tervezett zimony-fiumei vasút és Magyarország érdekei. Pest, 1864, Ráth Mór (Khór és Wein-ny.), 21+(1) p. Kiadói papírkötés, viseltes, két részre vált borítóval, régi intézményi bélyegzőkkel, nagyrészt felvágatlan példány.