Wolfgang Wächter: Buchrestaurierung. Das Grundwissen des Buch- und Papierrestaurators. Lipcse, 1987, Fachbuchverlag. 3. kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborító hátoldalán kisebb felületi sérüléssel,.