2 000 HUF
Novák László: A nyomdászat története. I. köt.: XV. század. (Dedikált!) Grafikai Művészetek Könyvtára VII. Bp., 1927, Világosság-ny., 149+(1) p.+ 9 t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban. A szerző, Novák László (1873-1942) nyomdász, nyomdászati szakíró ceruzás dedikációjával Lehner Rezső részére.