Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD

Beschreibung:

Karinthy Frigyes: A bűvös szék. Komédia egy felvonásban. Modern Könyvtár 523. sz. Bp.,[1918], Athenaeum,(Uránia-ny.),28+4 p. A borító rajza Gedő Lipót illusztrációja. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, bekötött papírborítókkal, körbevágott, kissé foltos borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk