Bárány Tamás: Rákóczi zászlai. (Dedikált!) Kincses Könyvek. Bp., 1962, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Vincze László illusztrációival. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel. A szerző, Bárány Tamás (1922-2004) író, költő által dedikált példány.