Gaál Lajos jelzéssel: Színes kép. Olaj, vászon, több felületi sérüléss... https://www.darabanth.com/de/484-Fernauktion/484.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~1500002/Gaal-Lajos-jelzessel-Szines-kep-Olaj-vaszon-tobb-feluleti-serulessel-vakrama-nelkul-49x66-cm~II3313022
3313022
10744
484
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Gaál Lajos jelzéssel: Színes kép. Olaj, vászon, több felületi sérüléssel, vakráma nélkül, 49x66 cm