Ausztria 1856. "A német természettudósok és orvosok XXXII. közgyűlése, Bécs városa, MDCCCLVI" kétoldalas bronz emlékérem tokban. Szign.: Karl Radnitzky (69mm) T:AU patina, apró ph. Austria 1856. "Der XXXII Versammlung Deutscher Naturforscher und Ärzte die Stadt Wien - MDCCCLVI (The XXXII Assembly of German Natural Scientists and Physicians the City of Vienna, MDCCCLVI)" double-sided bronze medallion in case. Sign.: Carl Radnitzky (69mm) C:AU patina, small edge error