cca 1930-1935 Weiss Manfréd Acél- és Fémművei Rt. - Globus BD I. és BD IV. kazánok. Bp., Közlekedési-ny., 52 p. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, a borítón némi kopással.
Player's Cigarettes angol cigaretta-gyűjtőképek, 50 db-os komplett sorozat (pillangók), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 50 (Butterflies), in album sheets
Wills's Cigarettes angol cigaretta-gyűjtőképek, 50 db-os komplett sorozat (a tengerpart élővilága), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 50 (The Sea-Shore), in album sheets
Churchman's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Kincsesbánya"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Treasure Trove"), in album sheets