Werbungen

Zahl der Lose: 155

Boldog Új Évet kíván az Exodus 1948 és Exodus könyvkiadói szignetje. Fametszet, papír. 7,5x4 és 10x7 cm
16651.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1950 6 db magyar hotelcímke, részben egy íven
16652.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1930 Bp., Horváth Sándor és Fiai Festék- és Lakkgyár, 4 órás Horváth super-lakk reklámlap, középen hajtott, kis lapszéli szakadással, 30,5x23 cm
16653.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1937 Hogyan kell a rádiót kezelni? Útmutatás a 22 Orion-rádió kezeléséhez. 2 sztl. lev.
16654.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1930-1935 Weiss Manfréd Acél- és Fémművei Rt. - Globus BD I. és BD IV. kazánok. Bp., Közlekedési-ny., 52 p. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, a borítón némi kopással.
16655.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1940 Gladys parkett paszta árjegyzék, reklám kisplakát, Kolozsvár, Braun műintézet-ny., 21x15 cm
16656.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930 3 db reklám nyomtatvány, füzet. Mávag utigyalugép, Magyarország címtára, Klein Ernő grafikai műhely
16657.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vegyes tagsági kártyák, igazolványok, reklámok, összesen 100 db
16658.

Rufpreis:
1 800 HUF

1930 Szakácsművészet VIII. évf. 5. szám
16659.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Player's Cigarettes angol cigaretta-gyűjtőképek, 50 db-os komplett sorozat (pillangók), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 50 (Butterflies), in album sheets
16660.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wills's Cigarettes angol cigaretta-gyűjtőképek, 50 db-os komplett sorozat (a tengerpart élővilága), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 50 (The Sea-Shore), in album sheets
16661.

Rufpreis:
5 000 HUF

Churchman's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Kincsesbánya"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Treasure Trove"), in album sheets
16662.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF