Egyedi kialakítású vívókard, lovassági szablyákat idéző áttört kosárra... https://www.darabanth.com/de/483-Fernauktion/483.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Waffen-Messer~1000008/Egyedi-kialakitasu-vivokard-lovassagi-szablyakat-idezo-attort-kosarral-jelzett-a-pengen-~II3302531
3302531
16912
483
28000
Weapons, knives
Beschreibung: Egyedi kialakítású vívókard, lovassági szablyákat idéző áttört kosárral, jelzett a pengén, kopásokkal, teljes h: 90 cm
: nk