12401.
Beendet 483. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
19 000 HUF
51,49 EUR, 59,38 USD
Historizáló férfi fém szobor, fa talapzaton, jelzés nélkül, sérült, restaurált, m: 37,5 cm