1954 Az Aranycsapatnak küldött távirat, a labdarúgó világbajnokság 2. helyezéséhez gratuláló szöveggel a Kinizsi Sportegyesülettől /
1954 Telegram sent to the Hungarian football Golden Team, with a text congratulating them on the 2nd place in the World Cup from the Kinizsi Sportsclub
1954 Zsuffa Tibor: A gyevi törvény. Zenés népi játék 1 felvonásban. Kézirat gyanánt. Monok, 1954, nyn.,4+56 p. Gépirat. Tűzött papírkötésben. A szerző, Zsuffa Tibor a monoki Kossuth Emlékmúzeum vezetője által DEDIKÁLT!
1956 Munkanapló a mezőgazdasági üzemi gyakorlatokhoz. Összeáll.: Oroszi András. Mezőgazdasági Gépészmérnöki Főiskola 1956/57. tanév I. félév. (Kézirat). Bp., 1956, Jegyzetsokszorosító Üzem-ny., 102+(2) p. Kézzel írt jegyzetekkel. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
1956-1960 Újságíró tanfolyam tananyaga, gépelt kéziratok gyűjteménye: M. Sz. Cserepahov: Hír és tudósítás.; Dezsényi Béla: Egyetemes sajtótörténet I. A kezdetektől az első rendszeres nyomtatott hírlapokig.; A magyar sajtó az ellenforradalomtól a második világháborúig.; Ujvári Imre: A Horthy-korszak klerikális sajtója.; stb. Egészvászon-mappában, kissé sérült gerinccel, helyenként sérült lapszélekkel.
1959 Füsi József (1906-1960) író, műfordító gépelt, aláírt levele Szekeres György (1914-1973) újságíró, műfordító, az Európa Kiadó irodalmi szerkesztőjének részére, amelyben említi Ady Endre nevét is.
1967-1971 Újságíró és tördelőszerkesztői tanfolyam tananyaga, gépelt kéziratok gyűjteménye (7 db): Radics Vilmos: Betűvázlat a tördelőszerkesztői és tipográfus-tervezői munkában. Betűszerkesztési alapismeretek a betűvázlathoz.; A tördelőszerkesztői munka elemzése.; Ritter Aladár: Terjedelemszámítások.; stb. Műbőr mappában, vegyes állapotban.