1956-1960 Újságíró tanfolyam tananyaga, gépelt kéziratok gyűjteménye: M. Sz. Cserepahov: Hír és tudósítás.; Dezsényi Béla: Egyetemes sajtótörténet I. A kezdetektől az első rendszeres nyomtatott hírlapokig.; A magyar sajtó az ellenforradalomtól a második világháborúig.; Ujvári Imre: A Horthy-korszak klerikális sajtója.; stb. Egészvászon-mappában, kissé sérült gerinccel, helyenként sérült lapszélekkel.