1916 A budapesti m. kir. állami szemkórház kibővítési céljára VIII. Kálvária tér 5. sz. alatti bérház átalakítási tervrajza, emeleti alaprajz, 1 : 100, rajta ceruzás kiegészítésekkel. Hajtva, kis sérülésekkel, 48x36,5 cm