13509.
Beendet 483. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
1833 Gewählte characteristiche Anecdoten-Lese [...] gesammelt von Joseph v. Rauch ö. k. k. Hauptmann. Siebenter Theil. Kézzel írt, német nyelvű anekdota-gyűjtemény, több mint 450 beírt oldal, beragasztott korabeli illusztrációkkal (rézmetszetek). Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.