Tétel

Katalognummer:

12175.
Beendet 483. Fernauktion
Antik

Rufpreis:

65 000 HUF

Beschreibung:

Templomi kehely. cca 18. sz. közepe, feltehetően magyar, aranyozott réz. Talpán hólyagos boltozatsávban váltakozva kerubok és virágmotívumok trébelt képei. Növényi ornamentikára emlékeztető talpzárásán medalionos nódusz, felette a kehelykosár hiányzik. Kuppa részéről az aranyozást valamikor ledörzsölték. Kissé laza szerelékben, m: 22,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk