10872.
Beendet 483. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
Schubert (?) jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, vetemedett, hátoldala ázásnyommal, fakeretben. 40×59 cm