10994.
Beendet 483. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 500 HUF
20,33 EUR, 23,44 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Faluvége gémeskúttal. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50x70 cm