11050.
Beendet 483. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Jelzés nélkül: Fiatal férfi portréja. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 61x48,5 cm