11016.
Beendet 483. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Azonosítatlan jelzéssel: Székesegyház. Olaj, karton, pasztózus festés, jelzett 1988. Keretben 46x46 cm Kereten kis kopásokkal