10984.
Beendet 483. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
Azonosítatlan jelzéssel: Házak a hegyoldalban. Vegyes technika, papír. Jelzett, üvegezett keretben 15x20 cm