Somorjai-Kiss Tibor (1959-): Mester utca 3 (Ferencváros, Budapest). Li... https://www.darabanth.com/de/483-Fernauktion/483.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Somorjai-Kiss-Tibor-1959-Mester-utca-3-Ferencvaros-Budapest-Litografia-papir-jelzett-~II3144283
3144283
10639
483
900
Beschreibung: Somorjai-Kiss Tibor (1959-): Mester utca 3 (Ferencváros, Budapest). Litográfia, papír, jelzett, számozott (I/VIII), 28×21,5 cm
: karap_norbert