16511.
Beendet 483. Fernauktion
Foto
2 600 HUF
cca 1899-1958 vegyes fotó tétel, össz. kb. 32 db, döntő többségében keményhátú, többségében csoportképek és tablófotók (óvoda, iskola, Hangya Szövetkezet, stb.), esküvői portrék, közte Jávor János (1886??) ref. lelkész, közte néhány városrészlet, többségében a XX. sz. első feléből, részben jelzett, klf, méretekben.